Wycieczka naszych uczniów do Żandarmerii Wojskowej w Warszawie

W dniu 26. 05. 2026 r. uczniowie klas 4, 5, 6 i 7 odwiedzili Żandarmerię Wojskową w Warszawie w ramach Dni Otwartych Koszar. Mogli z bliska zobaczyć czołgi, wozy bojowe i transportowe, zwiedzić koszary, skorzystać z pokazów strażaków, uczestniczyć w instruktażu pierwszej pomocy oraz obejrzeć pokaz tresury psów. Wspaniałą lekcję musztry i pozorowanej obrony przedstawili kadeci ze szkół mundurowych. Dodatkowymi atrakcjami były strzelnica pod okiem doświadczonych instruktorów oraz jazda na BMX. Nie mogło zabraknąć także przepysznej wojskowej grochówki i kiełbasek z grilla. Jak zwykle pobyt w tym miejscu był niezwykle interesujący, edukacyjny i pełen niezapomnianych wrażeń.

Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi Lisieckiemu za pomoc w organizacji wycieczki oraz zaangażowanie w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Dzięki Pana wsparciu uczniowie mogli uczestniczyć w niezwykle interesującej i wartościowej lekcji patriotyzmu oraz służby dla kraju.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *