Dwa srebrne medale dla naszych uczniów podczas Powiatowego Święta Sportu
W czwartek, 28 maja, na obiektach sportowych w Stoczku Łukowskim
odbyło się Powiatowe Święto Sportu, w którym udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z całego powiatu ![]()
. Nasza szkoła
może być dumna ze swoich reprezentantów, którzy pokazali wysoki poziom sportowy
oraz ogromne zaangażowanie
.
Nasi uczniowie rywalizowali w dwóch dyscyplinach – piłce nożnej chłopców
oraz piłce siatkowej dziewcząt
. Obie drużyny spisały się znakomicie
, zdobywając srebrne medale ![]()
.
Reprezentacja dziewcząt w piłce siatkowej
wystąpiła w składzie: Jessica Skwarek, Maja Ostrysz, Maja Wiąckiewicz, Gabriela Nurzyńska, Wiktoria Zając oraz Julia Jodełka
. Zawodniczki pokazały wielką waleczność
, dobrą współpracę zespołową
oraz sportowego ducha
, dzięki czemu stanęły na drugim stopniu podium ![]()
.
Równie dobrze zaprezentowali się chłopcy rywalizujący w turnieju piłki nożnej ![]()
. Drużynę tworzyli: Szymon Sójka, Maciej Chudzik, Michał Dadas, Robert Matacz, Kacper Macioszek, Jakub Szychta oraz Igor Michalak ![]()
. Po emocjonujących meczach
i ambitnej walce do końca
wywalczyli srebrne medale
, dostarczając wielu sportowych emocji ![]()
.
Serdeczne gratulacje
należą się trenerowi Panu Maciejowi Przeździakowi
oraz wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły
i osiągnięte sukcesy
. Zdobyte medale są dowodem ciężkiej pracy
, talentu
i zaangażowania młodych sportowców z Sarnowa ![]()
![]()














