Szkolny konkurs plastyczny „Autyzm – rozumiem, akceptuję, podziwiam”.

W ramach realizacji Ogólnopolskiego Projektu „W cudownym świecie z Wami – Niebieskimi Motylami” odbył się szkolny konkurs plastyczny dla klas I-VIII. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do tematu: „Autyzm – rozumiem, akceptuję, pomagam” dowolną techniką plastyczną w formacie A4. Wpłynęło wiele prac. Jury miało trudne zadanie. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominek. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *