DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE SERCE!!!

MAMY TO!

Do 12 grudnia 2019 r. prowadziliśmy w naszej szkole zbiórkę produktów spożywczych do paczek dla Polaków mieszkających na Wschodzie. Akcja charytatywna Polacy – Rodakom zorganizowana jest po raz kolejny przez Senatora Stanisława Gogacza.

Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się przygotować 26 kartonów z żywnością typu: makaron, cukier, mąka, kawa, herbata, słodycze, ryż, kasze i konserwy. Dodatkowo w każdej paczce znalazła się własnoręcznie wykonana kartka świąteczna z życzeniami od każdej klasy, skierowanymi do Rodaków. Włożyliśmy również opłatek.

Zebrane produkty posegregowaliśmy, zapakowaliśmy i przekazaliśmy do ZEAS w Staninie, gdzie zostaną przekazane dalej. Przygotowanie paczek sprawiło nam ogromną przyjemność! 26 szt paczek – z logo naszej szkoły, trafi do Rodaków na Wschodzie!

Wszystkim uczniom naszej szkoły, rodzicom, nauczycielom i pracownikom obsługi, którzy zaangażowali się w zbiórkę na paczki dla Rodaków, bardzo bardzo dziękujemy!

Razem sprawiliśmy, że świat stał się odrobinę lepszy!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *