Światowy Dzień Życzliwości

20 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości. W tym dniu należało powiedzieć kilku osobom parę miłych słów. Uśmiechnięte twarze było widać w każdym zakątku naszej szkoły. Hasła związane z życzliwością umieszczone były w różnych miejscach na terenie szkoły. Powstało DRZEWO ŻYCZLIWOŚCI, na którym umieszczono pozdrowienia, podziękowania i przeprosiny. Karteczki wisiały w postaci liści. Dodatkowo wybraliśmy Najżyczliwszego Nauczyciela szkoły, którym została Pani Elżbieta Macioszek. Serdecznie gratulujemy! Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że powtórzymy ją za rok! Całość działań zorganizowała Pani Paulina Osińska – psycholog szkolny.

Życzymy całej społeczności szkolnej, aby każdego dnia towarzyszyła nam życzliwość!

Bycie miłym, okazywanie dobra, rozbudzanie u siebie życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowanego życzliwością, ale przede wszystkim tego, który ją okazuje…

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *