Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 PRZERWANY MARSZ…

W dniu 02. 09. 2019 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Uczniowie naszej szkoły uświetnili uroczystość występem artystycznym o charakterze patriotycznym. W tym roku, w ramach akcji pod nazwą „Przerwany Marsz…” zorganizowanej przez Radę Dzieci i Młodzieży RP przy MEN RP, w inauguracji uczestniczyła Pani Krystyna Kisiel – mieszkanka Sarnowa, która w czasie wybuchu II wojny światowej była w wieku szkolnym i nie mogła uczestniczyć w rozpoczęciu roku szkolnego 1 września 1939 r. Przekroczenie progu szkoły przez Panią Krystynę Kisiel, w sposób symboliczny dokończyło jej przerwaną przed osiemdziesięciu laty edukację. Akcja „Przerwany Marsz…” była próbą stosownego podziękowania i oddania szacunku całemu pokoleniu Polskich Dzieci Wojny za ich życie, za to co zrobili dla Polski. Pani Krystynie życzymy dużo zdrowia, a naszym uczniom sukcesów w nauce w roku szkolnym 2019/2020.

https://www.przerwanymarsz.pl/

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *