Dziękujemy!

“Dobroć serca jest tym , czym ciepło słońca – ono daje życie” 

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom obsługi, którzy włączyli się do akcji zbiórki pieniężnej na rzecz chorej Lenki z Łukowa. Liczymy, że przeszczep komórek macierzystych się uda, a nasza cegiełka, w tym szczytnym celu również pomoże!

Jeszcze raz wszystkim darczyńcom dziękujemy!

Dziękujemy Samorządowi Uczniowiskiemu za przeprowadzenie zbiórki!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *