Dzień Talentów IV edycja

Dnia 21. 03. 2019 r. już po raz czwarty, w naszej szkole odbył się Dzień Talentów. Uczniowie mogli podziwiać koleżanki i kolegów, którzy wzięli udział w pokazie talentów. Na scenie zaprezentowało swoje niezwykłe umiejętności kilkudziesięciu młodych artystów – uczniowie szkoły podstawowej i oddziałów przedszkolnych. Byli wśród nich piosenkarze, recytatorzy, tancerze oraz mali geniusze. Wszystkie występy wzbudzały gorący aplauz widowni, która dzielnie wspierała swoich kolegów oraz z zaciekawieniem i radością obserwowała prezentację ich talentów.

Występujący poddani zostali ocenie jury w składzie: pan dyrektor Karol Kłos, pani Beata Ostrysz – przewodnicząca Rady Rodziców, pani Grażyna Mućka – nauczyciel oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Karolina Włodarczyk. Komisja stanęła przed trudnym wyborem ze względu na różnorodność występów i ich bardzo wysoki poziom. Podczas IV Edycji Dnia Talentów wszystkich wyróżniono. Uczniowie nagrodzeni zostali upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Szkolny Dzień Talentów zorganizaowała pani Elżbieta Macioszek – opiekun SU.

IV Dzień Talentów był niewątpliwie bardzo ciekawym doświadczeniem oraz wspaniałą zabawą dla uczniów naszej szkoły. Wielu z nich miało okazję pokazania się po raz pierwszy przed szkolną społecznością i zmierzenia się z trudną sztuką autoprezentacji.

Wszystkim młodym twórcom życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że kolejne Dni Talentów będą okazją do odkrycia i prezentacji nowych uzdolnień oraz pasji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *