Rekrutacja do szkoły

  REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem Nr 1/2018 Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Sarnowie z dnia 05. 03. 2018 r. po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym w dniu 21. 03. 2018 r. oraz postępowaniu uzupełniającym w dniu 13. 04. 2018 r.

 Przyjmuje na rok szkolny 2018/19 niżej wymienionych kandydatów do oddziału przedszkolnego.

Oddział przedszkolny 0A
L.p. Nazwisko i imię dziecka
1. Bielecka Oliwia
2. Ciołek Dominik
3. Cizio Filip
4. Czyzio Ireneusz
5. Falińska Kornelia
6. Goliszewska Emilia
7. Kępka Amelia Weronika
8. Kruk Ada
9. Łukasiewicz Blanka
10. Łukasik Konrad Andrzej
11. Makosz Antoni
12. Miechowiecki Piotr
13. Mościcka Emilia
14. Oskroba Katarzyna
15. Osowiecka Łucja
16. Siemionek Marcel
17. Skwarek Adrian
18. Szychta Jakub
19. Tomasiewicz Lena

 

Oddział przedszkolny 0B
L.p. Nazwisko i imię dziecka
1. Abramek Bartosz
2. Czyzio Izabela Hanna
3. Czyżak Zuzanna
4. Falińska Maria
5. Grzywacz Marek
6. Józwik Aleksandra
7. Król Maciej
8. Kwas Filip
9. Lisiecki Maciej
10. Lendzion Arkadiusz
11. Mućka Alan
12. Mućka Oliwia
13. Ponikowski Bartosz
14. Pyrka Lena
15. Skwarek Nataniel
16. Sokół Zuzanna
17. Sosnowska Weronika
18. Szczygielski Kacper
19. Wiąckiewicz Lena
20. Wziątek Ola

 

Oddział przedszkolny 0C
L.p. Nazwisko i imię dziecka
1. Brzeziński Kacper
2. Ciołek Patryk
3. Cizio Łucja
4. Dudziński Dominik Mikołaj
5. Grzywacz Aleksander
6. Guzek Adrianna
7. Jodełka Igor
8. Józwik Michał
9. Kazana Anna
10. Kruk Nikodem
11. Łukasik Patryk
12. Michalak Igor
13. Miechowiecki Adam
14. Olejarczyk Szymon
15. Orzyłowska Laura Antonina
16. Oskroba Mirosław
17. Peryt Magdalena
18. Ponikowska Zuzanna
19. Rozwadowska Nikola Hanna
20. Soćko Zuzanna
21. Sokołowska Lena
22. Sosnowski Fabian
23. Szczygielski Franciszek
24. Woroniecki Dominik

Lista kandydatów przyjętych do oddziału przedszkolnego

Do klasy I:

Termin pobierania i składania dokumentów od 19. 03. 2018 r. do 16. 04. 2018 r.  do godz. 15.30 w sekretariacie szkoły.

Wniosek do kl. I spoza obwodu szkoły

Zgłoszenie dziecka do kl. I  zamieszkałego w obwodzie szkoły (dotyczy dzieci z oddziału przedszkolnego 0A zamieszkałych w obwodzie szkoły)

 

Komunikat dyrektora szkoły o liczbie wolnych miejsc w kl. I

Komunikat dyrektora szkoły w Sarnowie z terminami do kl. I

Regulamin rekrutacji do klasy I na rok 2018_2019

 

Do oddziałów przedszkolnych:

Termin pobierania i składania dokumentów od 05. 03. 2018 r. do 19. 03. 2018 r. do godz. 15.30 w sekretariacie szkoły.

Wniosek o przyjęcie do oddziału 2018 docx (dotyczy dzieci nieuczęszczających jeszcze do oddziałów z obwodu i spoza obwodu szkoły)

Deklaracja rodzica o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego 2018  Dzieci z obwodu szkoły, które już uczęszczają do oddziałów przedszkolnych zostają przyjęte  „z urzędu” na podstawie deklaracji rodziców o kontynuowaniu nauki w oddziale w roku 2018/2019.

 

Komunikat dyrektora szkoły o liczbie wolnych miejsc w oddziale

Komunikat dyrektora szkoły w Sarnowie

Regulamin rekrutacji do oddziału przedszkolnego

 

 

Lista dzieci przyjętych do Publicznej Szkoły Podstawowej w Sarnowie na rok szkolny 2017/2018:

Grupa 0c – 3 i 4 latki

  1. Abramek Bartosz – 4 lata
  2. Brzeziński Kacper- 3 lata
  3. Czyzio Izabela Hanna – 4 lata
  4. Czyżak Zuzanna- 4 lata
  5. Falińska Maria- 3 lata
  6. Grzywacz Marek- 4 lata
  7. Król Maciej- 4 lata
  8. Kwas Filip- 4 lata
  9. Lendzion Arkadiusz- 4 lata
  10. Michalak Igor- 3 lata
  11. Mućka Oliwia- 4 lata
  12. Peryt Magdalena -3 lata
  13. Pietrzak Lena- 4 lata
  14. Ponikowski Bartosz- 4 lata
  15. Pyrka Lena- 4 lata
  16. Skwarek Nataniel -3 lata
  17. Smyk Alan- 4 lata
  18. Soćko Zuzanna – 3 lata
  19. Sokołowska Lena- 3 lata
  20. Sosnowski Fabian- 3 lata
  21. Szczygielski Kacper- 4 lata
  22. Szychta Patrycja- 3 lata
  23. Weronika Sosnowska- 4 lata
  24. Wiąckiewicz Lena- 3 lata
  25. Wziątek Ola- 4 lata

Grupa 0b – 5 latki

  1. Bielecka Oliwia
  2. Ciołek Dominik
  3. Cizio Filip
  4. Czyzio Ireneusz
  5. Falińska Kornelia
  6. Goliszewska Emilia
  7. Kępka Amelia Weronika
  8. Kruk Ada
  9. Łukasiewicz Blanka
  10. Łukasik Kondrad Andrzej
  11. Makosz Antoni
  12. Mościcka Emilia
  13. Oskroba Katarzyna
  14. Osowiecka Łucja
  15. Robert Patryk
  16. Siemionek Marcel
  17. Skwarek Adrian
  18. Szychta Jakub
  19. Szychta Kacper
  20. Tomasiewicz Lena

Grupa 0a – 6 latki

  1. Ciołek Gabriela
  2. Chudzik Macie
  3. Czyzio Amelia
  4. Dadas Michał
  5. Filipczak Jan
  6. Jodełka Julia Jadwiga
  7. Kazana Rafał
  8. Kopeć Artur
  9. Kucharska Kornelia
  10. Łukasik Lena
  11. Łukasik Anna
  12. Macioszek Kacper
  13. Makosz Łukasz
  14. Matacz Robert
  15. Ostrysz Maja
  16. Piszcz Hubert
  17. Skwarek Jessica Aleksandra
  18. Sójka Szymon
  19. Szczygielski Adam
  20. Wiąckiewicz Maja
  21. Zając Wiktoria
  22. Zawadzka Zofia

Klasa I

  1. Chudzik Anna
  2. Ciołek Mateusz
  3. Czyzio Lena
  4. Grzywacz Jakub
  5. Kardas Anna
  6. Kucharski Bartosz
  7. Leszczak Stanisław
  8. Łukasik Karol Krystian
  9. Matacz Zuzanna
  10. Miszczak Filip
  11. Mućka Hubert
  12. Niedziółka Dominika
  13. Niedziółka Zuzanna
  14. Ochnik Wojciech
  15. Piotrowski Dominik
  16. Porębska Anna
  17. Porębski Jakub
  18. Świder Paweł
  19. Tymosz Olga
  20. Zając Marcel
  21. Zaręba Amelia
  22. Zawadzki Norbert